Hizmetlerimiz

Mülk sahipleri için kira ekspertizi, güvenli kiralama, düzenli kira ödemesi takibi, vergi ve sigorta işlemleri, hukuki destek, kiracının sorunsuz tahliyesi, online kira ödemesi, bakım ve onarım hizmetleri ile sürekli bilgilendirme servisi sunuyoruz.

Ekspertiz Hizmeti

Mülk sahibinin kira bedelini belirlemekte zorlandığı durumlarda kira ekspertizi yaparak mülkün ortalama kira bedelini belirleyeceğiz. Belirlediğimiz kira bedeli üzerinden kiralama yapmak zorunda olmayacaksınız. Kira ekspertizi yaparken mülkün güncel değeri, konumu, fiziksel özellikleri ve emsal kira bedellerini temel alacağız. Bununla birlikte her yıl kira artış dönemlerinde kiracı ile mutabakat yaparak yeni kira dönemini başlatacağız.

Güvenli Kiralama Hizmeti

Mülk kontrolü yapıldıktan sonra mevcut bilgiler üzerinden dijital mecralarda ve ortak çalıştığımız gayrimenkul ofisleriyle görüşerek kiracı adaylarından en doğru ve güvenilir olan kiracı tercihi yapılacaktır. Kiralama işlemi yapılırken hukuk müşavirlerimizin hazırlamış olduğu kişiye özel sözleşme, tahliye taahhütnamesi ve teminatlar ile mülk sahibi ileride yaşanabilecek hukuki problemlere karşı koruma altına alınmış olacak.

Kira Ödemesi Takibi

Kiralama işlemi yapıldıktan sonra düzenli olarak çağrı merkezimiz ve müşteri temsilcilerimiz tarafından kiracı ile görüşmeler gerçekleştirilecek. Kira ödemeleri online olarak kayıt altına alınacak. Böylece mülk sahibi 1 ya da 1’den fazla mülkünün kirasını online olarak görüntüleyebilecek. Bir mülk sahibinin düzenli kira alabilmesi, doğru kiracı adayını belirlemekten ve doğru sözleşmeleri yapmaktan geçmektedir. Kiracıyla ilgili diyalogların sürekli kurulması, kira ödemesinin zamanında ve düzenli olması sağlanacak. Takip altına alınan mülk, belirli aralıklarla kontrol edilerek, fiziksel durumu güncel fotoğraflarla mülk sahibine online olarak gösterilecektir.

Vergi Takibi ve Ödenmesi

Emlak vergisi ve kira gelir vergisi beyanı zamanında Feza Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilerek, mülk sahibi yerine ödeme işlemleri de yapılacak. Böylelikle müşterilerimizi vergi cezalısı duruma düşmekten koruyacağız.

Sigorta Hizmeti

Kira Takip Sistemi (KTS) ile mülkün DASK ve YANGIN sigortasının yapılması veya yenilenmesi konusunda en iyi fiyat garantili hizmet sunulacaktır.

Kiracının Sorunsuz Tahliyesi

Mülk sahibi ya da kiracı tarafından tahliye durumu gerçekleştiğinde mülkün ilk günkü durumuyla teslim alınması sağlanacak. Kiracıya ilk kez mülk teslimi yapılırken demirbaşlar ve mülkün fiziksel durumu göz önünde bulundurularak kayıt altına alınacak. Mülkün tahliye zamanı tekrar kontrol edilecektir. Mülke zarar verilmesi durumunda alınan teminatlarla bakım onarım gerçekleştirilecek.

Hukuki Destek

İstenilmeyen bir durum olduğunda; kiracı, mülk ya da mülk sahibiyle ilgili anlaşmazlıklar durumunda hukuk müşavirlerimiz tarafından hukuksal danışmanlık hizmeti vereceğiz.

Online Kira Ödemesi

Kiracılar kira ödemelerini online olarak yapabilecek. Mülk sahibi de yapması gereken sigorta, vergi, tadilat, bakım ve onarım vb. giderlerini online olarak yapabilecek.

Bakım Onarım Hizmetleri

Kiracı ya da mülk sahibinden gelen bakım onarım ve tadilat talepleri uzmanlarımız tarafından değerlendirmeye alınacak. Mülk sahibinin onaylaması durumunda en uygun fiyatlarla talepler karşılanacak.

Bilgilendirme Servisi

Mülk sahipleri kendilerine özel tanımlanan kullanıcı adı ve şifresiyle tüm hizmetler hakkında ve kira ödemeleri konusunda kontrol sağlayabilecek, uzaktan takip edebilecek. Ayrıca hem kiracı hem de mülk sahipleri bilgilendirilmesi gereken durumlarda çağrı merkezi, sms ve e-posta yoluyla bilgilendirilecek.

BİR SORUNUZ VAR MI?
Aklınıza takılan her türlü sorunuz için hemen arayın !
444 5 187
Teklif Al
Teklif Al
Teklif Al