Kira Takip Sistemi (KTS) Nedir?

Feza Bina Yönetimi olarak siz değerli müşterilerimiz için son derece yararlı bir hizmet daha hazırladık. Hem mülk sahiplerinin hem de kiracıların hukukunu koruyacak yeni bir uygulama olarak Kiralama ve Kira Takip Sistemi’ni (KTS) hizmetinize sunuyoruz.

Kira Takip Sistemi (KTS) Nedir?

Feza Bina Yönetimi olarak siz değerli müşterilerimiz için son derece yararlı bir hizmet daha hazırladık.

Hem mülk sahiplerinin hem de kiracıların hukukunu koruyacak yeni bir uygulama olarak Kiralama ve Kira Takip Sistemi’ni (KTS) hizmetinize sunuyoruz.

Kira Takip Sistemi’ne yatırım amaçlı alınan mülklerin kira ekspertizini yaparak güvenilir ve hızlı şekilde kiraya verilmesiyle başlıyoruz.

Bu aşamada KTS ile kira sözleşmeleri ve tüm dokümanlar doğru ve eksiksiz olarak avukatlarımız tarafından hazırlanarak takip edilmektedir.

KTS vasıtasıyla Kiralama sonrasında kira gelirinin düzenli bir şekilde mülk sahiplerine gününde aktarılmasını sağlıyoruz.

Mülkün konut, dask ve yangın sigortalarının yapılması ve takibi; kira gelir vergisi ve emlak vergisinin gününde ödenmesinin takibi KTS ile gerçekleştiriliyor.

Kiracılık döneminde karşılaşılabilecek tüm hukuki süreçleri alanında uzman avukatlarımız takip ederek mülk sahiplerinin risklerini ortadan kaldırıyor.

Mülk sahipleri teknolojik alt yapımız sayesinde belirli aralıklarla çekilmiş mülkün durumunu gösteren resimlere istediği zaman ulaşabilecektir.

Acil bakım ve onarım hizmet ağımız sayesinde yaşanan fiziksel problemleri hızla giderebileceğiz.

Kiracı; kira, fatura ve aidat gibi ödemelerini kolayca kredi kartından yapabilecektir. Bu işlemlerin takibini de KTS vasıtasıyla Feza Gayrimenkul yapacak.

Mülk sahipleri her türlü gelişmelerle ilgili bilgilendirilecektir.

KTS ile kiranız güvende…

Kafanız  rahat olsun.

BİR SORUNUZ VAR MI?
Aklınıza takılan her türlü sorunuz için hemen arayın !
444 5 187
Teklif Al
Teklif Al
Teklif Al